Proje Finansmanı


  

HakkımızdaKurumsal FinansmanProje FinansmanıVergi ve Mali DanışmanlıkEkonomik Araştırmalar

Proje Finansmanı

Proje Finansmanı, bir yatırım projesinin nakit akışı, proje sponsorunun yeterliliği, projeyi gerçekleştirecek ortakların kredibilitesi, projeye konu işin ait olduğu sektörde beklenen gelişmeler, alıcılar, projeyi fiziki olarak tamamlamayı taahhüt eden firmanın referansları, projenin hukuki boyutu gibi unsurlar dikkate alınarak proje analizinin yapılması ve projenin tamamlanması için gerekli finansmanın sağlanmasıdır.

M&M sektördeki saygınlığı sayesinde borç ve finansman kaynakları ile yakın ilişkiler içerisindedir. M&M’in konularında uzman kadrosu, şirketinizin proje sürecinde en uygun kredi-sermaye yapısının belirlenmesinde yardımcı olmakta, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak finansman alternatifleri sunmaktadır. Ayrıca, projenin finansal fizibilitesini ve modellemeyi içeren detaylı raporlar hazırlamaktadır. Projenin kreditörlere tanıtılması ve kredi talebinde bulunulması, niyet mektubu, protokol ve kredi sözleşmesi aşamalarındaki destek ve koordinasyon ile sürecin sonuçlandırılması da verilen hizmetler kapsamındadır.

Özellikle Enerji ve Turizm sektörlerinde uzmanlaşmış olan M&M turizm yatırım projelerinde markalaşma ve yönetim danışmanlığı konularında  T&T Consulting ile işbirliği yapmaktadır.

www.tt-cons.com